Մի քանի ժամով լույս չի լինի Երևանի և 8 մարզերի բազմաթիվ հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 19-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևան քաղաքում՝
10:00-16:00 Ավան՝ 5-րդ փողոցի սեփական տներ, Ավան՝ 7-րդ փողոց 1-ին և 2-րդ նրբանցքների սեփական տներ, Ա․ Շահինյան և Մարշալ Խուդյակովի փողոցների սեփական տներ, Խուդյակովի փ. 68/1, 70, 84/1, 84/2, 84/3, 84/4 շենքեր, Դանիել Վարուժան թաղ. 9, 10 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Նոր Արեշ փ. 1-62; 1փ. 6-15; 4փ. 1-59 սեփական տներ, Մուրացան փ. 130-138 սեփական տներ, Ռոստովյան փ. 125-150 սեփական տներ,
11:00-17:00 Սարի Թաղ 13–28 փողոցներ մասնակի, Մաշտոցի պող. 37 շենքի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սիլիկյան թաղ. 1, 2, 3, 4, 5, 10 փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,