Կարինե Խոդիկյանն ընթերցում է հատված Հրանտ Մաթևոսյանի գործերից։
Հայտարարվում է համահայկական դրամահավաք «Հրանտ Մաթևոսյան» կենտրոն-թանգարանի կառուցման համար։ ◼ https://bit.ly/3uEaGtn
Կառուցում ենք մեր տունը, Մեր սերունդների տունը, Մեր Հրանտ Մաթևոսյանի կենտրոն-թանգարանը։
Դրամահավաքին օնլայն հանգանակելու համար՝ https://bit.ly/3uEaGtn Հաշվին փոխանցումների համար՝
ԱՄՆ դոլարով՝ INTERMEDIARY BANK NAME: RAIFFEISEN BANK INTERNATIONAL AG ADDRESS: Am Stadtpark 9 A -1030, Vienna Austria SWIFT: RZBAATWW ARMECONOMBANK OJSC ACCOUNT: No. 070-55.076.004 BENEFICIARY’S BANK NAME: “SPANDARYAN” BRANCH of “ARMECONOMBANK” OJSC ADDRESS: Republic of Armenia, 22 Abovyan str., Yerevan, 0001, RA SWIFT:ARECAM 22 BENEFICIARY NAME: HRANT MATEVOSSYAN CULTURAL CHARITY FOUNDATION BENEFICIARY’S ACCOUNT N: 163048017426 (USD)
ՀՀ դրամով` Բանկ` «ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿ» ԲԲԸ «ՍՊԱՆԴԱՐՅԱՆ» ՄԱՍՆԱՃՅՈւՂ ՀՀ, 0001, ք.Երևան, Աբովյան փ.22 Ստացող`«Հրանտ Մաթևոսյան» մշակութային բարեգործական հիմնադրամ AR0350442, 21/06/17, 011, 21/06/27 Ստացողի դրամային հաշվի համարը` 163048017418 (AMD)
Եվրոյով` INTERMEDIARY BANK NAME: RAIFFEISEN BANK INTERNATIONAL AG ADDRESS: Am Stadtpark 9 A -1030, Vienna Austria SWIFT: RZBAATWW ARMECONOMBANK OJSC ACCOUNT: No. 000-55.076.004 BENEFICIARY’S BANK NAME: “SPANDARYAN” BRANCH of “ARMECONOMBANK” OJSC ADDRESS: Republic of Armenia, 22 Abovyan str., Yerevan, 0001, RA SWIFT:ARECAM 22 BENEFICIARY NAME: HRANT MATEVOSSYAN CULTURAL CHARITY FOUNDATION BENEFICIARY’S ACCOUNT N: 163048017434 (EUR)