Երևանի, Արմավիրի ու Կոտայքի մարզերի որոշ հասցեներում հոսանքազրկում է սպասվում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 15-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Պուշկինի փ. 15, 19, 21/3 շենքեր, Տերյան փ. 5 շենք, Մաշտոցի պող. 7, 9 շենքեր, Ամիրյան փ. 15 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան Առինջ՝ Դուշամբեի փ. 1, 3, 5 շենքեր, Տաշքենդի փ. 8, 10, 12, 13, 15 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Ա. Ավետիսյան փ. 53/1, 74 շենքեր, Արաբկիր 37փ. 1Ա, 3/2; 39փ. 1Ա, 2, 2/1, 16, 18/1 շենքեր, Վաղարշյան փ. 10/6 շենք, Արաբկիր 35փ. 2-7, 3-21; 39փ. 1-26 սեփական տներ, Արաբկիր 47 փողոցի սեփական տներ, Ա. Ավետիսյան փ. 45-65 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բաբաջանյան փ. 51, 55, 57, 59, 61, 67, 69, 71, 73, 77 շենքեր, “Նոյ” բնակելի թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, “Արարատ” ՍՊԸ, “Ավտոմոտոսիրողների” ընկերություն, Արշակունյաց պող․ 296, 302 շենքեր և սեփական տներ, Շիրակի փողոցի սեփական տներ, Մանանդյան փ․ 13, 15, 20, 22 շենքեր, Եղբայրության փ․ 9 շենք, Շարուրի փ․ 24, 24բ, 24գ, 26ա շենքեր, Շիրակի փ․ 54, 56, 58, 60, 62 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավիթ Բեկի փ. 45-104 սեփական տներ, Դավիթ Բեկի 4-րդ նրբ. 1-43 սեփական տներ,