Մի քանի ժամ լույս չի լինելու Երևանի և 5 մարզի որոշ հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 24-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը.
10:00-16:00 թիվ 3 կլինիկական հիվանդանոց միակողմանի, Ձորափի փ. 19, 19/6 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Եղբայրության փ․ 19 շենք,
11:00-15:00 Խաղաղ Դոնի փ. 31 շենք 8-13 մուտքեր և Խաղաղ Դոնի փ. 35 շենք,
11:00-17:00 Կոմիտասի պող. 45/1, 47/1, 49 շենքեր, Ծարավ Աղբյուրի փ. 55/5–55/34 շենքեր, Քանաքեռ թաղ. 14փ. 44 շենք, Քանաքեռ թաղ. 15փ. 11-52/2 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավիթ Բեկի փ. 45-104 սեփական տներ, Դավիթ Բեկի 4-րդ նրբ. 1-43 սեփական տներ, Կաշեգործների փողոցի սեփական տներ, Եղիշե Թադևոսյան նրբ․ 1, 3, 5, 7, 9 շենքեր, Եղիշե Թադևոսյան փ․ 14 շենքեր, Արշակունյաց պող․ 30, 32 շենքեր, Լազոյի փ․ 6 շենք 1 մուտք, Լազոյի փողոցի սեփական տներ, Լազոյի նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ռոստովյան փ. 36 շենք,